Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Uued tahvlid said kvaliteedi märgise

TÜV Nordi nimistusse lisandusid uued tooted

Oleme uhked teavitamast, et üha rohkem meie toodetest on läbinud ning heaks kiidetud sõltumatu ekspertorganisatsiooni poolt.
22 toodet meie tootevalikust kannab TÜV Nord kvaliteedimärki 

Lakitud tahvlid ehk valge tahvel

Kuiv kustutatav pealispind tagab korduva ning kauakestva kasutuse. Tahvel toimib ideaalselt asutustes, kus on vajadus informatsiooni/andmeid tihti muuta või kustutada nt. keeltekoolides, koolituskursustel, töötubades ning samuti ettevõtetes, kus sageli korraldatakse koosolekuid ja ajurünnakuid. Antud toode on väga kerge ning õhuke, sellepärast suuremadi tahvlid vajavad transportimisel ettevaatlikust.

Keraamilised tahvlid

Sellist tüüpi tahvli puhul on magnetplaat kaetud keraamilise kihiga mis tagab tahvli ülima vastupidavuse. Tahvli üldised omadused on lakitud tahvlitega sarnased, kuid keraamilised tahvlid taluvad nii intensiivsemat kasutamist kui ka sagedast kustutamist koolides, loengusaalides ja koolituskeskustes. Keraamilised poolmatid tahvlipinnad on väga vastupidavad kriimustustele ja värvimuutustele.
P4 tahvlitel on projektsioonipind, mis tähendab, et tänu tahvli matile pealispinnale on seda võimalik kasutada projektorina ekraanina.

Kriiditahvlid

Kõige traditsioonilisem tahvel, mida igaüks on harjunud kohtama koolides. Siiski, lisaks tavapärasele kasutamisele sobivad nad suurepäraselt turundusteabe edastajatena näiteks HoReCa või kaubanduse valdkonda. Lisaks seinatahvli klassikale vormile on väga populaarsed ka kõnniteedele paigutatavaid harkjalad. Need tahvlid toimivad imehästi kahepoolse stendina mis informeerib möödujaid uutest pakkumistest või juhistest. Ostu sooritamisel jälgi kas tegu on magnetilise või mitte magnetilise kriiditahvliga.

Kork- ja tekstiitahvlid

Lisaks klassikalisele kirjutustahvlitele on meil pakkuda lahendusena  korgi- või viltpinnaga tahvleid. Sellised tahvlid on ainulaadsed kuna ei ole mõeldud markeriga teabe kirjutamiseks, vaid dokumentide, fotode, piltide või märkmete kinnitamiseks.
Kindlasti määrab selle toote valimisel olulist osa tahvli paigaldamise keskond.

Klaastahvlid

ALLboardi klaastahvlid on valmistatud 4mm paksusest karastatud klaasist. Selle materjali valik mõjutab mitte ainult plaadi enda tugevust, vaid eelkõige ohutust. Kukkumisel laguneb klaas väikesteks tükkideks, mida hoiab koos spetsiaalne kiht. Klaasplaadi pinnal on kuivpuhastatava tahvli omadused, kasutades klaasitahvlite jaoks mõeldud markereid (tahvlitel võib kasutada ka kriidimarkereid). Kirjutatud teksti saab käsna või lapiga lihtsalt maha pühkida. Iga klaasplaadi tagakülg on tugevdatud tsingitud ferromagnetilise lehega, mis annab sellele magnetilised omadused – kuid selle pinnale saab kinnitada ainult spetsiaalseid neodüümmagneteid.

Allboards inimesed kontoris vestlevad korktakvel