Millist transporditeenust valida?

Tahvlite transportimine toodete eriliste mõõtude pärast võib olla väga keeruline. Teeme selle protsessi Teie jaoks võimalikult mugavaks pakkudes erinevaid transportimise lahendusi.

Juhu, kui tellimus on ajakriitiline, palume võtta ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@magnettahvlid.ee.

Tulen ise järele

Tänu linnakesksele asukohale oleme andnud oma klientidele võimaluse tellimustele ise järele tulla. Lao avame oma klientidele 2-3 korral nädalas 30neks minutiks. Tellimuse järgselt komplekteerime Teie tellimuse ning saadame e-mailile infokirja mis sisaldab meie väljastuslao avamisaegu.

Transport uksest ukseni

Transpordime tahvli valitud aadressi välisukseni.

Transport paigaldusega

Toome tahvli Teie soovitud aadressile ning paigaldame toote/d. Kasutame teenuse osutamiseks usaldusväärset mööblipaigaldus ettevõtet.

Praegu vaid Tallinna piires!

Toode postiga

Kasutame toote postitamiseks Teile sobivat postiteenust. Kirjutage meile oma soovides info@magnettahvlid.ee ning leiame Teile sobiva lahenduse.

Pakume võimalust klientidele oma toodetele ise järele tulla. Tellimuse tasumisel saadame Teile kirja meie väljastuslao avamisaegadega. 
Palume vaid veenduda ennem ostule järele tulekut, et tahvel mahub Teie transpordivahendisse .

Korraldame transpordi Teie valitud aadressi välisukseni. Transpordi hinna sees on vaid toote transpordi hind, tuppa kande või paigaldamise puhul valige teenuseks "transport paigaldusega".

Tahvlite paigaldamine ei ole kõigile jõudumööda ning alati pole see Teie aja kõige targem kasutus. Sellepärast vahendame ka teenusena tahvlite transporti paigaldusega. Teeme koostööd usaldusväärse mööblipaigaldus ettevõttega kes transpordib ning paigaldab tooted Teie valitud aadressile. 
Teostame teenust paraegu vaid Tallinna piires.

Kasutame toote postitamiseks Teile sobivat kullerteenuse või postiteenuse osutajat.