Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Turvaline töökoht

OHUTU RUUM

Turvaliste ruumide kategooriasse kuuluvad mitmed tooted, mis on COVID-19 pandeemia ajal hädavajalikud töö- ja õppekohtade varustus ning võimaldavad sujuvalt naasta majanduse normaalse toimimise juurde. Meie pakutavate toodete hulka kuuluvad ennekõike kaitsebarjäärid , mis takistavad viiruste levikut, vähendavad nakatumisohtu ning suurendavad seeläbi töötajate ja klientide turvalisust.

ALLboardsi pakutavad kaitsevaheseinad on valmistatud klaasist ja pleksiklaasist . Nii esimene kui ka teine ​​pakuvad praktilist, kiiret ja soodsat tuge töökohale naasmisel. Kaitsebarjäärid aitavad vähendada koroonaviiruse levikut. Neid saab kasutada kontoris, stuudios, tehases, haiglas, kliinikus, apteegis, poes, pagariäris, gastronoomias, igas kohas, kus selline oht võib tekkida.

Meie pakkumises on ka töötervishoiu ja tööohutuse stend – desinfitseerimisjaam . See on spetsiaalne alus, millele saate asetada desinfitseerimisvahendid ja asetada selle poe, kontori või klassiruumi sissepääsu juurde. Pidage meeles ka viirusetõrjevedelikke , mida leiate meie poe pakkumisest.