Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Lisatarvikud

Sellesse kategooriasse kuulub lai valik tarvikuid igat tüüpi plaatidele meie pakkumises. Nende hulgas on markereid, magneteid, kriiti, tihvte, tahvlihoidjaid, pabertahvelplokke, aga ka tahvlite hoolduseks mõeldud tooteid.

Pakume kolme tüüpi tahvlimarkereid – need on kuivalt kustutatavad markerid, kriidimarkerid ja ka klaastahvlite markerid. Neid on erinevates värvides – sinine, roheline, punane, kollane, must ja valge. Markereid saab osta üksikult või komplektidena. Neil on erineva paksusega kirjutusjooned. Enamasti saab selliste markeritega kirjutatud teksti lihtsalt svammi, lapi või paberrätikuga maha pühkida.

Pakume ka kahte tüüpi magneteid. Esimesed neist on klassikalised magnettahvlite magnetid, mis on saadaval erinevates värvides (punane, roheline, sinine, kollane, must ja valge). Neid müüakse komplektidena 10 tükki. Pakume ka komplekti värvilisi magneteid ja tähekujulisi magneteid, mis sobivad ideaalselt lastele. Klaasplaatide jaoks kasutatakse spetsiaalseid neodüümmagneteid, millel on suurem tõmbejõud. Meie pakutavatel neodüümmagnetitel on silindri, kuubiku, litri ja etturi kujulised valged ja mustad värvid.

Magnet- või liimitud laudade hoidikuid kasutatakse eelkõige markerite või täiendavate, väikeste tarvikute paigutamiseks. Need on plaatide moderniseerimisel asendamatuks elemendiks, võimaldades säilitada korda ja tõhusat tööd. Markerid on alati käepärast.

Pabertahvel klotsid on asendamatuks elemendiks stendidele plaatide paigaldamisel. Klotse saab riputada pabertahvelplaadile spetsiaalsete hoidikute ja konksude abil, millega pabertahvel on varustatud. Sile või jooneline paber võimaldab teil luua diagramme, diagramme, arvutusi, mõttekaarte, jooniseid või tühje märkmeid.

Meie pakkumises on ka värvilised nööpnõelad – korgi- ja tekstiilplaatide puhul ülimalt kasulikud tarvikud. Nende abiga saame lihtsalt tahvli pinnale kinnitada mis tahes dokumendid, paberilehed, väljatrükid või fotod. Värviline või valge kriit on vajalik tahvlitel töötamiseks (nt koolitahvlid või lastetahvlid).

Meie pakkumises on ka tooted laudade hoolduseks . Nende hulgas on magnetkäsnad klaasi ja kuivpuhastusplaatide jaoks, samuti vedelikke klaasi ja kuivpuhastusplaatide puhastamiseks. Neid vedelikke saab kasutada ka plastpindade, näiteks klaviatuuri ja arvuti korpuse puhastamiseks.

Müüme oma tarvikuid ka komplektidena, väga soodsate hindadega.