Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Magnetilised kriiditahvlid

Mustad magnetkriitplaadid ALLboards on tahvlid, mille pind on valmistatud lakitud teraslehest. Neil on magnetilised omadused – nende pindadele saab kinnitada magneteid, aga ka magnetiga tarvikuid ja muid õppevahendeid (näiteks magnetraamid, kaardid, planeerijad). Magnettahvlite pinnale saab kirjutada ka kriidi või kriidimarkeritega.

ALLboards mustad magnetkriitplaadid on saadaval anodeeritud alumiiniumraamides, st kaitstud halliks muutumise eest. Neid on saadaval paljudes suurustes, alates 60x40cm kuni 200x100cm. Plaat kinnitatakse seinale läbi plaadi nurkades asuvate kinnitusavade. Pärast plaadi kinnitamist seinale kinnitatakse augud kaasasolevate pistikutega. Mustad plaadid saab paigaldada vertikaalselt või horisontaalselt.

Magnetkriiditahvleid hakatakse kasutatakse peamiselt koolides, ülikoolides ja õppeasutustes. ALLboardsi magnettahvel on täiuslik tööriist teabe kiireks ja läbipaistvaks kogumiseks ja salvestamiseks. Kriiditahvlid on traditsiooniline lahendus, mis on tuntud juba aastaid ja töötab siiani hästi. Neile kirjutamiseks pakume valget ja värvilist kriiti . Teabe salvestamine erinevate värvide abil muudab õppimise ja õppimise lihtsamaks ja tõhusamaks.

Samuti pakume eritellimusel valmistatud magnetkriiditahvleid igas suuruses.