Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Kriiditahvlid

Mustad ALLboards kriiditahvlid on musta vastupidava pinnaga plaadid, valmistatud HDF plaadist ning kaetud sobiva lakiga. Sellele saab kirjutada kriidi või kriidimarkeritega ning seejärel teksti käsna või lapiga pühkida. Nende plaatide pind ei ole magnetiline.

ALLboards mustad kriiditahvlid on saadaval naturaalse lakiga puidust ja värvilisest puidust. Lisaks klassikalistele raamidele on saadaval ka patenteeritud tooteid, mida iseloomustab kaasaegne disain ja lai värvivalik. Saate valida paljude suuruste vahel, vahemikus 50x40cm kuni 200x120cm. Mustad kriiditahvlid saab paigaldada vertikaalselt või horisontaalselt. Kokkupanek toimub laudade külge kinnitatud spetsiaalsete riidepuude abil.

Samuti pakume väikeseid kahepoolseid kriiditahvleid , mõeldud lauale või letile asetamiseks nt. restoranis või baaris. Sildid asetatakse puidust lakitud alustele. Neid on kahes suuruses: A4 ja A5. Kahepoolne pind võimaldab salvestada pakutavate roogade, jookide või magustoitude hindu ning lihtsalt muuta infot, mis on vajalik näiteks päevapakkumise salvestamisel.

Hotelli- ja toitlustussektoris hakatakse kasutama musti kriiditahvleid – HORECA . Nad saavad end tõestada kohtades, kus on vajalik süsteemne ja lihtne infovahetus, st restoranides, baarides, lõunasöökides, kohvikutes ja kondiitritoodetes. Iga päev saate kirjutada tahvlitele uut menüüd, kirjutada välja kehtivad pakkumised või julgustavad loosungid. Kriiditahvlitest saab kasulik lahendus ka väikeettevõtetele ja ettevõtetele, näiteks lillepoodidele või kohalikele kauplustele. Kriiditahvlid on suurepärane valik ka lastetuppa, loominguliste mängude, kirjutamise ja joonistamise õppimise kohaks. Tugev ja vastupidav pind tagab pikaajalise kahjustusteta kasutamise. Pakume tahvlile kirjutamiseks valget ja värvilist kriiti, samuti värvilisi kriidimarkereid.

Pakume ka eritellimusel valmistatud kriittahvleid, mis tahes suuruses ja trükiga.