Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Korktahvlid

Meie pakkumine sisaldab Poolas valmistatud Portugali FDC-sertifikaadiga korgist ja sertifitseeritud puitkiudplaadist valmistatud korkplaate. Kasutatav kork on tihe, painduv ja kompaktne materjal ning tänu sellele ei pudene see isegi pärast korduvat tihvtide või klambrite sisestamist. Plaadi paksus on u. 10 mm.

Korkplaadid on saadaval kvaliteetsest plekist valmistatud alumiiniumraamides, 45 nurga all lõigatud nurkadega puitraamides ning erinevates värvitoonides (sinine, tumesinine, roosa, roheline või punane) lakitud puitraamides.

Korkplaate saab riputada vertikaalselt või horisontaalselt.

Pakume mitmes erinevas mõõdus korkplaate alates 40x30cm kuni 300x120cm. Tänu nii suurele korkplaatide suuruse valikule saame need paigutada nii otse laua kohale, isegi kui meil pole liiga palju seinapinda, kui ka uksele, mööbliuksele ja mujale, kus meil on tükk. lihtsast pinnast. Mis puutub kokkupanekusse, siis seda praktiliselt ei nõuta – plaat on valmis karbist välja rippuma.

Korktahvel on endiselt kõige populaarsem ja alati kohustuslik plaat igas kontoris ja kohas, kus päevakorraldus peab olema laitmatu! Laua taga riputatuna aitab see igapäevaste asjadega toime tulla. See võimaldab teil hõlpsasti märkmeid paigutada, prindib ainult tihvtide abil.

Korktahvel on ka suurepärane planeerija, mis töötab igas kontoris, klassiruumis, õpetajate toas või koolisööklas, aga ka kõigi avalike asutuste koridoris. Funktsionaalset ja vastupidavat korkplaati saab kasutada ka paljudel muudel loomingulistel, sageli ebatavalistel viisidel.

Kodused korktahvlid võivad asendada pildiraame või saada kunstniku esitlemispõlluks. Nende abil saate luua nn meeleolutahvli, kuvada kogumi fotosid, plakateid ja kõiki muid väärtuslikke suveniire, dokumente, diplomeid, kaarte. Korktahvel on ka ideaalne koht tunniplaani, koduste ülesannete ajakava või eelseisvate kooli-, ühiskondlike ja tööalaste sündmuste leidmiseks.

Meie poest leiate ka mitmeid meie poolt pakutavate plaatide tarvikuid, sealhulgas korkplaatide tihvte.

Pakume ka eritellimusel valmistatud korkplaate, igas suuruses.