Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Koolitahvlid

Koolide ja asutuste juhatuse kategoorias on mitmeid erinevaid ALL-tahvleid. Nende hulgas on valged kuivpuhastavad magnettahvlid, trükitahvlid, keraamilised P3 magnettahvlid, mustad ja rohelised magnettahvlid, triptühhontahvlid, infokapid ja moderatsiooniseinad, samuti interaktiivne tahvel ja õppevahendid.

ALLboards on valged magnetilised kuivalt kustutatavad tahvlid klassikalise valge lakitud pinnaga. Sellel pinnal on kuivpuhastusomadused – sellele saab kirjutada kuivpuhastusmarkeritega ning teksti saab lihtsalt svammi või lapiga maha pühkida. Valgetel tahvlitel on ka magnetilised omadused – nende pindadele saab kinnitada magneteid, aga ka magnetiga tarvikuid ja muid õppevahendeid (näiteks magnetraamid, kaardid, planeerijad).

Keraamilised/portselanist kuivpuhastavad magnetplaadid ALLboards on äärmiselt vastupidava pinnaga lauad, mis on valmistatud lakitud teraslehest, kaetud spetsiaalse keraamilise kattega, mis suurendab oluliselt pinna vastupidavust UV-kiirgusele, kriimustustele, kriimustustele ja muudele kahjustustele. Sellel pinnal on kuivpühkivad ja magnetilised omadused.

Rohelised ja mustad magnetkriitplaadid on lakitud teraslehest pinnaga tahvlid . Tahvlitel on magnetilised omadused, nii et saate nende külge kinnitada magneteid ja lisaks saate nende pinnale kirjutada kriidiga.

Triptühhoni tüüpi koolitahvlid on tahvlid, mida saab kokku voltida ja seeläbi omandada täiendava ülikasuliku tööpinna. Pakume valge magnetilise kuivkustutuspinnaga triptühhonplaate, keraamilisi tahvleid ja magnetiliste omadustega rohelisi kriiditahvleid. Lisaks on meil võimalik trükkida igale triptühhonitahvlile kirjutamise õppimiseks mõeldud ridu, ruudustikku või kepi.

Ésprit Multi Touch tahvel on kombinatsioon interaktiivsest tahvlist ja klassikalisest kuivkustutusplaadist. Seda saab kasutada arvuti või projektoriga ühendatuna ning seda on lihtne kasutada sõrmede või kaasasolevate osutitega. Samal ajal saab sellele kirjutada kuivalt kustutatavate markeritega. Plaat töötab Plug & Play standardis.

Infovitriinid on asendamatud tööriistad oluliste teadete ja teabe kuvamisel, mis nõuavad erilist eristamist ja täiendavat kaitset. Vitriinid on lukustatavad ja lisaks kindlustavad neis sisalduva teabe kahjustuste või kõrvaliste isikute poolt ärarebimise eest. Pakume mitut tüüpi vitriine, sealhulgas plaate, mida saab paigaldada õue. Pakkumisel on kuivpuhastus-, tekstiil- ja korkpindadega tahvlid, mis võimaldavad kasutada nööpnõelu.

ALLboardsi modereerimisseinad on ideaalne lahendus näituste ja fotogaleriide, joonistuste ja erinevat tüüpi kuulutuste jaoks. Neid saab kasutada ka kohtades, kus on vajadus ruumi füüsiliselt esteetiliselt jaotada. Mõõduka seinad on 3-tiivalised konstruktsioonid, mis koosnevad erineva suuruse ja pinnaga laudadest – valge kuivlapp, tekstiil ja kork. Seina paigutuse saate ise koostada.

Samuti pakume koolitahvlitele täiendusi õppevahendite, tahvlite pealiskihtide, näiteks magnetkaartide, korrutustabelite, vooderdatud paneelide või ruudustikena.

Koolide ja asutuste laudade raamid on valmistatud anodeeritud alumiiniumist, mis kaitseb neid halliks muutumise eest. Raamid on kokkupaneku hõlbustamiseks viimistletud hallide nurkadega. Koolidele ja asutustele mõeldud tahvleid on erineva suurusega, nii et saate hõlpsalt valida sobivaima mõõtmetega toote.

Selles tootekategoorias olevad lauad sobivad suurepäraselt lasteaedadele, alg- ja keskkoolidele, ülikoolidele ja muudele õppeasutustele. Neid hakatakse kasutama ka koolitust pakkuvates asutustes, keeletundides või töötubades.

Kriiditahvlid on traditsiooniline lahendus, mis on tuntud juba aastaid ja töötab siiani hästi. Neile kirjutamiseks pakume valget ja värvilist kriiti . Kuivalt kustutatavad magnettahvlid ja keraamilised tahvlid on tänu tolmuvaba kirjutamise võimalusele ilma kriiti kasutamata ja probleemivabale puhastamisele muutunud atraktiivseks alternatiiviks traditsioonilistele kriiditahvlitele. Need ei määri käsi, riideid ega plaati ümbritsevat pinda ega kujuta endast ohtu allergikutele. Kuigi tänapäeval liigume tänapäevaste märkimis- ja päheõppimismeetodite poole, on juba ammu teada, et kirjutatud teksti on palju lihtsam meelde jätta. Meie pakutavad värvilised markerid ja kriidid võimaldavad infot huvitaval viisil edasi anda.

Pakume ka eritellimusel valmistatud koolitahvleid, mis tahes suuruses ja trükiga.