Lakitud magnettahvlid

ALLboards valged magnetilised kuivalt kustutatavad tahvlid on klassikalise valge lakitud pinnaga. Sellel pinnal on kuivpühkimisomadused – sellele saab kirjutada kuivpuhastusmarkeritega ning teksti saab lihtsalt svammi või lapiga maha pühkida. Valgetel tahvlitel on ka magnetilised omadused – tahvli pinnale saab kinnitada magneteid, aga ka magnetiga tarvikuid ja muid õppevahendeid (näiteks magnetraamid, kaardid, planeerijad).

ALLboardsi valged magnetilised kuivalt kustutatavad plaadid on saadaval anodeeritud alumiiniumraamides või puitraamides, naturaalse puidu varjus ja 5 muus värvitoonis: roheline, sinine, punane, tumesinine ja roosa.

KÕIK lauad on saadaval paljudes suurustes, alates 60x40cm kuni 300x120cm. Tooteid iseloomustab lihtne paigaldamine kruvide või riputussiiniga. Plaate saab paigaldada vertikaalselt või horisontaalselt.

Valgeid magnetilisi kuivalt kustutatavaid tahvleid ei kasutata mitte ainult kontorites, konverentsiruumides, koolides, lasteaedades ja ülikoolides, vaid ka erakorterites ja kodustes töökohtades. ALLboards valge lakitud tahvel on täiuslik tööriist teabe kiireks ja läbipaistvaks info kogumiseks ja salvestamiseks. Tänu tolmuvaba kirjutamise võimalusele ilma kriiti kasutamata ja probleemivabale puhastamisele on valged magnetilised kuivalt kustutatavad tahvlid muutunud atraktiivseks alternatiiviks traditsioonilistele kriiditahvlitele. Need ei määri käsi, riideid ega plaati ümbritsevat pinda ega kujuta endast ohtu allergikutele.

Igal komplekti kuuluval valgel tahvlil on riiul aksessuaaride jaoks ja kruvide komplekt tahvli riputamiseks.

Pakume ka kuivalt kustutatavaid magnettahvleid, mis on valmistatud eritellimusel, igas suuruses ja mis tahes jäljendiga.
Pakume ka eritellimusel valmistatud plaate, mis tahes suuruses ja trükiga.