Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Klaastahvel

ALLboards klaasist magnettahvlid on valmistatud 4mm paksusest karastatud klaasist. Selle materjali valik ei mõjuta mitte ainult plaadi enda tugevust, vaid kõige enam ohutust. Kukkumisel puruneb klaas paljudeks pisikesteks tükkideks, mis jäävad pinnale kinni tänu spetsiaalsele kihile. Klaastahvlite pinnal on kuivpühkimisomadused – sellele saab kirjutada klaastahvlitele mõeldud kuivpuhastusmarkerite või kriidimarkeritega ning kirjutatud teksti saab lihtsalt svammi või lapiga maha pühkida. Iga klaasplaadi tagakülg on tugevdatud tsingitud ferromagnetilise lehega, annab sellele magnetilised omadused – nende pinnale saab kinnitada spetsiaalsed neodüümmagnetid.

ALLboards klaastahvlid on erinevates värvides. Klassikalised (Classic) tahvlid on kergelt roheka värviga, mis on seotud klaasi loomuliku varjundiga. Ülivalgeid (SuperWHITE) tahvleid iseloomustab intensiivne valge toon – need tooted on valmistatud spetsiaalsest läbipaistvast klaasist, millel on puudub rohekas varjund. ALLboard pakkumises on ka läbipaistvad klaasplaadid, mustad klaasplaadid ja värvilised klaasplaadid, saadaval 56 erinevas värvitoonis. Klaasplaadile anname erilise tooni kandes soovitud toonis värvaine, klaasi ja laminaadi vahele.
Iga plaadi servad on lihvitud ja nurgad lõigatud täisnurga alla, andes plaadile õhukese efekti.

Klaaspildid seinal on teie kodu moekas ja uuenduslik viimistluselement! Klaasprindid on moekas kaunistus ja elegantne välimus. Trükitud klaastahvel lisab ruumile värvi ja annab korterile kaasaegse ilme.
Klaasist magnettahvel on erakordne toode, mis ühendab klassikalise kuivalt kustutatava magnetplaadi funktsionaalsuse kaasaegse disainiga. Klaasist magnettahvlid sobivad ideaalselt igasse interjööri: traditsioonilistest kontoritest, loftidest kuni korteriteni.. Tänu tolmuvaba kirjutamise võimalusele, kasutades kuivkustutus- või kriidimarkereid, samuti probleemivabale puhastamisele, on valged magnetilised kuivkustutustahvlid muutunud atraktiivseks alternatiiviks traditsioonilistele kriiditahvlitele. Need ei määri käsi, riideid ega plaati ümbritsevat pinda ega kujuta endast ohtu allergikutele.