Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Võtmekapp – Peegel

33.00

Hoia oma võtmed ühes kohas! – kvaliteetne ALLboards võtmekapp paneb unustama võtmete korrastamise vaeva. Kõiki võtmeid saab hõlpsalt hoida trükitud klaasist ustega vastupidavas lehtmetallist kapis.

Funktsionaalne ja dekoratiivne – kapp täidab mitmeid funktsioone. Esiteks võimaldab see teil võtmeid hoiustada ühes kohas, nii et need oleksid alati käepärast. Lisaks on see tänu moekale trükiga magnetpinnale suurepäraseks sisustuselemendiks.

Kapp sisaldab 50 riputusaasa.

Laost otsas

Multifunktsionaalsus – kapi esikülg on valmistatud magnetklaasist. Pinnale saab kirjutada kuivkustutatavate markeritega ja kinnitada sellele neodüümmagneete.

Ruum – kastil on 50 terasest ja jäika nagi, mis tekitavad võtmetele lausa 50 unikaalset kohta. Tänu sellele saate oma võtmeid korraldada lihtsalt ja muretult.

Kujundus – ALLboardsi võtmekapp on teie koju suurepärane täiendus. Moodsa graafilise mustriga kaunistatud uks muudab kapi pilkupüüdvaks ja sobib ideaalselt korteri sisekujundusega.

Funktsionaalsus ja kaasaegne disain

ALLboardsi võtmekapp võimaldab teil võtmeid või muid väikeseid asju hoida ja organiseerida.

Ohutus ja kvaliteet

Klaasuks on valmistatud purunemis- ja kriimustuskindlast magnetpinnast. Kapi kasutamine on täiesti ohutu. Metallosad on valmistatud kvaliteetsest plekist, mis on vastupidav korrosioonile ja deformatsioonile

Multifunktsionaalsus

Kappi kasutatakse mitte ainult võtmete või muude isiklike asjade hoidmiseks, vaid saate ka selle esipinda mitmel viisil kasutada. Sellele saate kirjutada kuivalt kustutatavate markeritega ja kasutada neodüümmagneteid. Võimaluste loetelu on lai: kaartide, märkmete, fotode kinnitamine, sõnumite jätmine, tegevuste loetlemine, ostunimekirja koostamine, ülesandeloendi koostamine.

Lihtne kokkupanek

Kapi sees on plaadi kinnitamiseks augud. Tänu sellele saate seina ilma probleemideta auke puurida.

MÄRKUS. Plaadi spetsiaalsed magnetid on neodüümmagnetid. Tavalised magnetid ja suveniirmagnetid ei jää pinnale kinni!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.