Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Lukustatav vitriintahvel – korktahvel 120×90

110.00

ALLboards vitriin võimaldab Teil hõlpsasti kuvada reklaame ja teavet, mis vajavad erilist eristamist või täiendavat kaitset. Tänu kindlale akrüülklaasist sulgurile on teie reklaamid kaitstud kahjustuste ja volitamata kasutajate eest.
Vitriini tahvli materjaliks on korkplaat, mis võimaldab dokumente hõlpsalt kinnitada knopka või nõela abil.
Vitriiniraam on valmistatud vastupidavast hõbedast värvi alumiiniumist.

Laost otsas

Lukustusega vitriinttahvel on mõeldud kasutajatele, kes hindavad esitatava teabe turvalisust. Kui soovite kuvada Teile olulisi reklaame, teavet või fotosid, kaitseb vitriin neid kahjustuste ja volitamata kasutajate eest.( Antud toode on mõeldud siseruumidesse)

Kapi uks on valmistatud vastupidavast akrüülklaasist, mida tavaliselt nimetatakse pleksiklaasiks. Sulgemiseks kasutatakse kuuskantlukku, nii et te ei pea kaotatud võtmete pärast muretsema. Vaja on vaid komplekti kuuluvat universaalset kuuskantvõtit.

Vitriini sisekülg on valmistatud korgipinnast. Isetervenev Portugali kork tagab plaadi vastupidavuse ja elegantse välimuse väga pikka aega. Sobib kasutamiseks knopade kui ka nõeltega. Sellele saate hõlpsasti kinnitada kogu teabe, teadaanded, fotod ja muu Teile olulise. Jäik alumiiniumraam tagab vitriini pikaajalise vastupidavuse.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.