Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Mobiilne magnettahvel PREMIUM

330.90381.79

  • TÖÖPIND – magnetilised tahvlid on valmistatud valge kattega terasest, mis tagab ideaalselt sileda pinna, kergesti puhastatava ja pikaajalise vastupidavuse. Tahvli pind võimaldab kasutada kulumismarkereid ja kõikvõimalikke magneteid.
  • MOBIILNE – laual on 4 vastupidavat lukustussüsteemiga ratast. Tänu sellele on see täielikult mobiilne ja vabalt liigutatav.
  • RAAM – plaadi vastupidav alumiiniumraam, tagab selle stabiilsuse igas olukorras igapäevasel kasutamisel
  • PÖÖRLEV – tänu kasutatavale tehnoloogiale on mobiilne tahvel täielikult pööratav (360 kraadi). Sellel on kaks külge, millest mõlemat saab kasutada magnetite paigaldamiseks või markeritega kirjutamiseks.
  • MITMEKÜLGNE – plaat sobib ideaalselt nii kontorisse kui ka koduseks kasutamiseks. See on suurepärane varustus kaasaegsesse kontorisse ja jaemüügipunkti.

MOBIILNE ja FUNKTSIONAALNE

Pöörleval laual on 4 ratta süsteem. See tagab tahvli mobiilsuse! Ratastel on lukustussüsteem, et tahvel seisaks soovitud kohas.

Tahvel on täielikult pööratav ja kahepoolne, sellele saab kirjutada mõlemalt poolt.

Lisaks on tahvlil elegantne alumiiniumriiul markerite ja muude tarvikute jaoks!

ROBUSTNE RAAM

ALL-plaadid on paigutatud elegantsesse alumiiniumraami. Raam on anodeerimisel kaitstud korrosiooni eest. Anodeerimine on protsess, mille käigus metalli pinnale moodustub alumiiniumoksiidi kiht. Tänu sellele ei ole raami pind mitte ainult kaitstud korrosiooni eest, vaid muudab raami siledaks ja läikivaks.

 

RAKENDUS

Magnettahvlil on lai valik kasutusvõimalusi. See on suurepärane varustus kontorisse, ettevõttesse, konverentsiruumi või kooliruumi. See hõlbustab informatsiooni esitamist ja võimaldab planeerida tegevusi või määrata päevaplaani.

Tahvel sobib ka koduseks kasutamiseks. Sellele saab lisada olulist infot, fotosid, pilte, ostunimekirja, päevaplaani. Võimalusi on lõputult!

 

Kaal -
Mõõtmed -