Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Magnetiline klaastahvel BLACK

25.99239.50

Klaasist magnettahvel on äärmiselt moderne ja elegantne tahvel. Klaas on suurepärane element korteri või kontori varustuses ja viimistluses.
Meie klaastahvlitel on ainulaadne omadus: see toimib klaasist magnettahvlina. Tahvlile saate kirjutada spetsiaalsete markeritega ja kinnitada sellele esemeid neodüümmagnetitega.

Tänu ainulaadsele tootmistehnikale on värv äärmiselt realistliku välimusega ja täiuslikult küllastunud.

Tahvel on valmistatud kvaliteetsest purunemiskindlast karastatud klaasist. Klaas on täiesti ohutu ja seda on väga lihtne igapäevaselt hooldada.Klaastahvel sobib ideaalselt elutuppa, kööki, esikusse. Kuid tänu oma ainulaadsele välimusele saab seda riputada kõikjal. Klaastahvel on ka suurepärane kingiidee.

Klaasplaat on ebatavaline ja uuenduslik kaunistus ruumis. See lisab igale interjöörile võlu ja näeb seinal suurepärane välja. Klaastahvlite eelisteks on peale futuristliku välimuse ka pinna siledus ja õrn läige , mis annab ruumile omapära.

Klaasplaat sobib kõikjale: elutuppa, esikusse, koridori, kööki, magamistuppa . Tahvel leiab kasutust nii tööl, ettevõttes, restoranis, hotellis ja mujal!

Tänu magnetkihile on plaat kena ja funktsionaalne! Sellele saab kirjutada kuivalt kustutatavate markeritega ja kasutada neodüümmagneteid! Need on ainulaadsed funktsioonid, mis on saadaval ainult ALLboardsi tootjalt. Kasutage magneteid ja markereid, et: kinnitada kaarte, märkmeid, fotosid, jätta sõnumeid, kirjutada asju üles, koostada ostunimekiri, koostada ülesannete nimekiri ja palju muud.

Kaasaegsete tootmismeetodite kasutamine andis esitletud värvide hämmastava realistlikkuse. Värvid on küllastunud ja tõetruult taasesitatud. Rakendatud tehnika võimaldavad värvi püsivat kaitset ja kaitset pleekimise eest. Tahvel säilitab oma täiusliku välimuse aastaid!

Magnettahvli tegemiseks kasutatakse 4mm paksust karastatud klaasi. Klaasi servad on lihvitud ja nurgad lõigatud täisnurga alla. See tagab ohutuse igapäevases kasutuses. Tänu klaaspinnale on plaati väga lihtne igapäevaselt hooldada.

Klaastahvel on suurepärane kingiidee.Tänu elegantsele välimusele ja magnettahvli lisafunktsionaalsustele rõõmustab see kõiki!

Plaadil on kinnitused lihtsaks riputamiseks. Ripplaud ulatub seinast välja ca 5 mm. Tagaplaadi riputamiseks on vaja 7-8mm läbimõõduga peaga kruvisid. Kruvipea väiksem suurus põhjustab plaadi kukkumise, suurem kruvipea aga ei mahu reljeefse ripatsi avasse. Olenevalt suurusest on tootel erinev turvaline paigaldussüsteem. Kõikides suurustes tooteid saab paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt.

Kruvid ja tüüblid ei ole tahvliga kaasas – need tuleb ise osta.

Kaal -
Mõõtmed -
Mõõdud

60×40, 90×60, 100×80, 120×90, 150×100