Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Klaasist lõikelauad, 60x52cm – Valge kivi

15.99

 • Mitmekülgne – klaasplaadil on palju kasutusvõimalusi. Seda saab kasutada lõikelauana, pliidikaitsena, serveerimisalusena , külmade ja kuumade roogade kohana või köögis täiendava tööpinnana.
 • Hügieeniline klaas takistab toidujäänuste ja bakterite tungimist . Tänu sellele on klaasplaat hügieenilisem kui puidust või plastikust valmistatud lauad. Lisaks on plaat täiesti lõhnatu ja kergesti puhastatav.
 • Ohutu ja vastupidav – pliidiplaat on valmistatud kõrgeima kvaliteediga karastatud klaasist, mis on vastupidav kriimustustele ja kahjustustele. Karastatud klaas talub täielikult ka kõrgeid temperatuure.
 • Universaalne kaitse – klaasplaati saate kasutada igat tüüpi pliitide ja pliitide kaitsmiseks : keraamilised, elektrilised ja gaasipliidid. Katusega pliit annab köögis lisaruumi.
 • Kõrge trükikvaliteet – tänu unikaalsele tootmistehnikale on klaasgraafika ülimalt realistlik välimus ja esitab suurepäraselt iga väiksema detaili , millest pilt koosneb.

 Komplektis: kaks lauda 52 x 30 cm (kogumõõt 60 x 52 cm)
Plaati võib puhastada klaasipuhastusvahenditega. Toode on valmistatud kvaliteetsest karastatud klaasist.

Laost otsas

Mitmekülgne

Graafikaga klaasist maskeerimisplaadil on palju kasutusvõimalusi:

 • lõikelaud – laudu saab kasutada kahe elegantse, hügieenilise lõikelauana
 • pliidi kaitseplaat – klaasplaati saab kasutada oma pliidi või pliidiplaadi kaitseks. See pikendab selle eluiga ja kaitseb seda kahjustuste eest
 • kate mustuse vastu – mustuse ja pritsmete vältimiseks võid pliidiplaadi pliidi taha seinale panna
 • söögialus – klaastaldrikut saab edukalt kasutada söögialuse, külmataldriku, suupistealusena
 • nõudealuse alus – tänu temperatuurikindlusele saab pliidiplaati kasutada kuumade ja külmade nõude ja pottide alusalusena
 • täiendav tööpind – pärast pliidi katmist klaasist maskeerimisplaadiga saame köögis täiendava tööpinna

Komplektis: kaks lauda 52 x 30 cm (kogumõõt 60 x 52 cm)

Hügieen ja puhtus

Klaaspind tagab köögis kõrgeima hügieenitaseme. Tänu siledale pinnale ei satu pliidiplaadile toidujääke, vedelikke ega baktereid. See on kindel eelis puidust või plastikust valmistatud laudade ees . Klaaspind on täiesti lõhnatu ja takistab lõhnade läbitungimist. Lisaks on klaasi väga lihtne pesta ja see aitab hoida seda puhtana ka igapäevases kasutuses.

Pliidiplaat on varustatud kummist jalgadega, mis tagavad stabiilsuse ja nakkuvuse maapinnaga. (MÄRKUS: jalad on pappkarbis!)

 

Ohutu ja vastupidav

Pliidiplaat on valmistatud kõrgeima kvaliteediga karastatud klaasist. Karastatud klaas on vastupidav nõude, söögiriistade või muude tööriistade löökidele. Kõige olulisem omadus on aga vastupidavus kõrgetele temperatuuridele. Tänu sellele saab pliidiplaati hõlpsasti kasutada kuumade pottide, nõude või taldrikute padjana.

Toote kogukaal on: 4 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.