Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Eritellimustahvel – Esita meile hinnapäring!

Toodame Sinu soovidele vastava toote.

Kas Sinu soovitud seinale sobiks vaid erimõõtudes tahvel? Aitame sind selle probleemi lahendamisel.
Esita soovitud tahvli mõõdud, viimistlus (lakitud tahvel/keraamiline poolmatt/keraamiline täismatt) ning muud erisoovid (print, raam).
Täida allolev kontaktvorm ja võtame Teiega ühendust.

Siia kirjuta kindlasti tahvli/te mõõdud ja kogused.

Lakitud tahvel – Kerge ja lihtne magnettahvel mis sobib tavakasutuseks koju või kontorisse. Antud viimistlusega tahvli on kaalult kõige kergemad ning madalama hinnatasemega.
Mõõdud:

  • Laius 400mm kuni 4000mm
  • Kõrgus 300mm kuni 1200mm

Võimalused: Print

Keraamiline tahvel (poolmatt) – Vastupidav ning kvaliteetne magnettahvel sobib nõudlikumale kliendile.  Keraamiline tahvel on esimene valik enamus koolidele ja ettevõtetele. Toote pealispind on emailitud millest tulenevalt on tahvlipind väga vastupidav markeri tindi imendumise ning tahvlimagnetite kriimustuste vastu. Tootet on võimalik kasutada väga pimedates tingimustes projektori kuvana. Toote pinnale garantii!

  • Laius 400mm kuni 4000mm
  • Kõrgus 300mm kuni 1200mm

Võimalused:

Keraamiline tahvel (täismatt) – Vastupidav ning kvaliteetne täismatt magnettahvel sobib teadlikule ja nõudlikumale kliendile.  Keraamiline tahvel on esimene valik koolidele ja ettevõtetele. Toote pealispind on emailitud millest tulenevalt on tahvlipind väga vastupidav markeri tindi imendumise ning tahvlimagnetite kriimustuste vastu. Täismati viimistlusega tahvel sobib väga hästi väga valgustatud või päikepaistelistesse ruumidesse, kuna toode ei peegelda valgust. Toode sobib ka väga hästi kontoritesse ja klassiruumidesse kus on vajalik projektori kuvamine.

  • Laius 400mm kuni 4000mm
  • Kõrgus 300mm kuni 1500mm

Lisainfo: Olenevalt toote kõrgusest muutub tahvli raam.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.