Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

MÜÜGITINGIMUSTE KEHTIVUS

Müügitingimused reguleerivad Magnettahvlid.ee veebipoest ostja (edaspidi Tellija) ja ettevõtja ALLBOARDS EESTI OÜ (edaspidi Veebipood) vahelisi suhteid kaupade ja teenuste müügil. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Magnettahvlid.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Ettevõte ALLBOARDS EESTI OÜ jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Müügitingimuste muudatused kajastatakse Magnettahvlid.ee müügitingimuste lehel. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tellija ja Magnettahvlid.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

HINNAINFO

Magnettahvlid.ee veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu ja on eurodes (€), kui eraldi pole välja toodud teisiti. Veebipood Magnettahvlid.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi, mis kajastatakse veebilehel Magnettahvlid.ee.

Veebilehel esitatud hind sisaldab kohapeale tulnud Tellijale toote laost väljastamise tasu, kuid ei sisalda toote transpordi ega paigalduse tasu, kui ei ole märgitud teisiti.

Magnettahvlid.ee vahendab toodete transpordi ja paigalduse teenust. Transpordi ja paigalduse kvaliteedi eest vastutab paigaldust teostanud ettevõte.

Magnettahvlid.ee ei paku transporditeenust, vaid on transporditeenuse vahendaja. Kauba tagastamisel transpordi maksumust Tellijale ei hüvitata.

TOOTEINFO

Veebipood Magnettahvlid.ee on teinud kõik endast oleneva, et kuvada toodete pilte ja värve nii täpselt kui võimalik. Veebipood ei garanteeri, et teie monitor/ekraan kuvab värve 100% täpselt ning seega ei võta vastutust mõistlikkuse piires värvierinevuste eest.

Veebipood võtab endale õiguse tooteid tootevalikust eemaldada.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Tellimust saavad esitada ainult täisealised ja teovõimelised Tellijad. Tellimimiseks:

1) Lisage sobivad tooted ostukorvi.
2) Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis nupule TELLIMUST KINNITAMA
3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud kontakti ning tarneaadressi andmeväljad
4) Kinnitage transpordivalik (transport ukseni, tuppakanne paigaldusega)
5) Olenevalt transpordi valikust palume lisada täpsustused paigalduse ja asukoha kohta. Tuppakanne paigaldusega – tarne aadress ja korrus, ning millistele todetele soovite paigalust. Kui sein millele soovite tooteid paigaldada vajab erilist käsitlus (ntäiteks terassein), siis palume lisada informatsioon vastav informatsioon.
6) Vajuta nupule KINNITA TELLIMUS.
7) Tasu pangalingi vahendusel või ülekandega vastavalt arvele, mille saadame Teile e-mailile.
8) Veebipoes sooritatud tellimusi täidetakse eelneval kokkuleppel, tööpäevadel 10:00-17:00 (erisoovide puhul soovitame ühendust võta kliendiinfoga aadressil info@Magnettahvlid.ee).

MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

Veebipood Magnettahvlid.ee nõustub tellimusega, kui asub tellimust täitma ning on andnud sellest teada Tellijale kinnitusega e-posti teel. Veebipood jätab endale õiguse tellimus tühistada sellest esimesel võimalusel Tellijat informeerides.

Kauba müügilepinguga kohustub veebipood Magnettahvlid.ee andma Tellijale üle olemasoleva, valmistatava, tellitava või tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tellijale. Tellija aga kohustub veebipood tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest. Müügileping jõustub pärast Tellija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

MAKSEVIISID

Veebipoes on võimalik maksta pangalingi vahendusel või arvega. Tellimus peab olema täisulatuses tasutud enne kauba üleandmist Tellijale, kui ei ole eraldi kokku lepitud teisiti.

Pangalingi teenuse kasutamisel edastab ALLBOARDS EESTI OÜ maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed Swedbank ASile. ALLBOARDS EESTI OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ja Swedbank AS volitatud töötleja.

KOHALETOIMETAMINE

Veebipood Magnettahvlid.ee ei paku tarne ega paigaldusteenuseid, vaid on tarne ja paigaldusteenuse vahendaja. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Magnettahvlid.ee veebipood  Tellija tellimuse ning teavitab Tellijat orienteeruvast tarneajast.

Veebipoel Magnettahvlid.ee on õigus taganeda lepingust juhul, kui tellitud kaupa ei ole võimalik koostööpartneritel tarnida. Veebipood informeerib Tellijat lepingust taganemisest esimesel võimalusel, kas telefoni või e-kirja teel. Juhul, kui Tellija on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab veebipood ostuhinna viivitamatult, kuid hiljemalt 7 tööpäeva jooksul.

Kättetoimetamise kiirus oleneb lao seisust. Kui toote juurde pole märgitud pikemat tarneaega, on toote tarneaeg kuni 2 nädalat. Kui toote juurde on kirjutatud, et toode on „tellimisel“ või tegu on eritellimustööga võib tarnepikkus olla 2-8 nädalat.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja kõige pikema ooteajaga toote järgi. Veebipood jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tootetellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.
Veebipoe Magnettahvlid.ee tarneajad tähtajad algavad tellimuse summa laekumise hetkest veebipoe pangakontole.

Veebipood Magnettahvlid.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kauba transpordiks on pakutud Tellijale õiget aega, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha. Veebipood ei vastuta kaupade kohaletoimetamise viivituse ja arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigusest.

Samuti ei saa Magnettahvlid.ee karanteerida paigaldaja kohest reageerimist või vabade paigaldusaegade olemasolu. Tellimus mis sisaldab paigaldust teostatakse hiljemalt 2 nädala jooksul alates ülekande laekumisest v.a juhul kui arvel ei ole märgitud teisiti.

KAUBALE ISE JÄRELE TULEMINE

Tellimuse tegemise järgselt edastab Magnettahvlid.ee kliendile e-maili tellimusele järele tulemise üksikasjade kohta.
Magnettahvlid.ee võtab endale täieliku õiguse muuta väljastusaegu vastavalt ettevõtte töökorraldusele.
Samuti ei ole Magnettahvlid.ee sunnitud tulema vastu klientidele ebarealistlikele nõudmisele seoses väljastuslao avamisaegade kohta.

Komplekteeritud tellimustele tuleb järele tulla hiljemalt 30 tööpäeva möödudes. Tellimused millele ei ole järele tuldud antud perioodil tühistatakse, rakendatakse ladustamiskulu alates 30 tööpäeva täitumisest või suunatakse järeltellimustesse. 

Ladustamiskulu ega tühistamist ei rakendata tellimustele mille puhul on eelnevalt sõlmitud Tellija ja veebipoe vahel suuline või kirjalik kokkulepe. 

Ladustamiskulu ja tühistamist tellimustele ei rakendata samuti Magnettahvlid.ee poolsete tõrgete puhul ( töötajate puhkused/haigestumised, tarnete hilinemised, tootmiste hilinemised, tehasepraagi avastamised).

Tühistatud tellimus

Kahjustatud saadetis

Tellitud aadressile toimetatud saadetise kvaliteeti kontrollige kulleri juuresolekul. Kui märkate, et pakend on vigastatud:

1) Teavitage sellest kauba kohale toonud kullerit.

2) Märkige saadetise saatedokumenti, et pakend on vigastatud.

3) Kontrollige pakendis olevaid kaupu ja kui need on vigastatud, siis fikseerige vigastused fotodel. Fotod on vajalikud kauba tagastamise protseduuri täitmiseks.

Kui pakend ei ole vigastatud, siis ei ole vaja kulleri juuresolekul kaupa kontrollida. Kui võtate saadetise vastu ja allkirjastate dokumendid, siis loetakse, et saadetis on kohale toimetatud korrektsena.

Kasutades tellimisel võimalus “Tulen ise järele” ei vastuta Magnettahvlid.ee tellimuse transpordil tekkinud vigastuste eest. 

TARBIJA TAGASTAMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, välja arvatud toodete puhul (VÕS § 53 lg 4):
– mis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva Tellija isiklikke vajadusi (Tellija soovil valitud materjal või lisavarustus)
– mis on valmistatud Tellija esitatud tingimuste kohaselt (Tellija esitatud mõõtude alusel eritellimusena toodetud toode)

Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tellija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tellija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Juhul, kui kauba originaalpakend on kahjustunud või kui kauba prooviperioodil toimunud kauba kasutamine ületab kaubaga tutvumiseks vajaliku mõistliku ulatuse või kui tagastatav kaup ei ole uue samalaadse kaubaga analoogilises seisukorras, siis on veebipoel õigus arvestada Tellijale tagastamisele kuuluvast summast ühepoolselt maha kauba väärtuse vähenemisele vastav hüvitis. Hüvitise suurus määratakse kindlaks lähtudes tagastatud kauba väärtuse võimaliku vähenemise ulatusest ning hüvitise suurusest teavitatakse Tellijat esimesel võimalusel pärast hüvitise suuruse väljaselgitamist.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada vastav taotlus veebipoe Magnettahvlid.ee klienditeenindusele, e-posti info@Magnettahvlid.ee teel.
Veebipood ja Tellija lepivad kokku kauba tagastamise transpordivõimalused ning Kauba tagastamise kulud kannab Tellija, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Veebipood Magnettahvlid.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel Tellijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik Tellijalt saadud tasud, muu hulgas Tellija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, eeldusega, et tagastatud kaup on Veebipoele tagastatud.

Tarbija on füüsiline isik, kes teeb tehingu, mis ei seondu iseseisva majandus- või kutsetegevuse läbiviimisega. Tarbijale võimaldatav tagastamisõigus ei kehti juriidilistele isikutele.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

Veebipoest ostetud kaupadele kehtib 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Veebipood vastutab kaupade nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, kui mittevastavus oli olemas kauba Tellijale üleandmise hetkel. Kaubal puuduse ilmnemisel palume koheselt lõpetada kauba kasutamine ning teavitada veebipoodi ilmnenud puudusest viivitamatult.

Veebipood ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba mittenõuetekohase või mittesihipärase paigaldamise, kasutamise ja/või hooldamise tõttu. Veebipood ei vastuta kauba puuduste ees, mis tekkisid kaubale normaalse kulumise käigus.

Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile info@Magnettahvlid.ee pretensiooni, kus on märgitud Tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tellijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Kui Tellijal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@magnettahvlid.ee.

Kui tarbija ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on tarbijal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada tarbija ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi õigusest.

VÄÄRAMATU JÕUD

Veebipood Magnettahvlid.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipood töötleb Tellija poolt esitatud isikuandmeid kooskõlas Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärusega, mis on vajalik kvaliteetse teenuse osutamiseks.

Veebipood ei edasta Tellija isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud käesolevates tingimustes ja seaduses sätestatud korras. 

Veebipoel on õigus edastada kolmandatele isikutele Tellija poolt edastatud teavet, mis on vajalik koostöö tegemiseks parema teenuse osutamiseks (näiteks transpordi ja piagalduse teenuse osutamine, maksete tegemise võimaldamine jne). Samuti on Veebipoel õigus edastada Tellija andmeid, kes ei ole tähtaegselt tasunud Veebipoe poolt esitatud arveid ja/või kahjunõudeid, maksehäirete informatsiooniga tegelevatele äriühingutele ja/või võlgnevuste sissenõudmistega tegelevatele äriühingutele (näiteks inkasso). 

Tellija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnituse andmisega õiguse koguda ja töödelda Tellija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-posti aadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

Veebipoel Magnettahvlid.ee on õigus kasutada Tellija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tellijale. Veebipood saadab Tellijale uudiskirju ning pakkumisi e-maili aadressile ainult juhul, kui Tellija on selleks avaldanud soovi sisestades e-kirja aadressi Veebipoe uudiskirja andmebaasi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Tellijal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Tellijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

Tellijal on õigus teha järelepärimine Veebipoe poolt hallatavate isikuandmete osas ja õigus võtta tagasi nõusolek isikuandmete töötlemiseks, andes sellest teada info@magnettahvlid.ee