Uute tellimuste vastu võtmine peatatud. Hanketellimuste teenindamine aadressil info@magnettahvlid.ee

Maksmine

Võtame vastu Swedbank,LHV ning SEB pangalingi makseid. Samuti on meie veebipoes võimalik maksta pangaülekandega. Ostuprotsessi lõpule viies esitame Teile automaatse arve, mille tasumisel läheb tellimus töösse.

Kui tellimused on esitatud lühikese ajavahemiku jooksul saame Teile esitada uue arve mis sisaldab kõiki tooteid.

Väljastame tooteid vaid tasutud tellimuse alusel. 
Meie kulleritele, paigaldajatele ega väljastuslao töötajatele toodete ning teenuste eest tasumine pole võimalik.

Kui olete kaotanud oma arve või soovite arvel olevaid andmeid parandada võite meile kirjuatada order@magnettahvlid.ee 

Transport

Seoses suurenenud tellimuste arvu ja transpordifirmade töömahuga võib tekkida ettenägematuid viivitusi tarneaegades.  Ajakriitiliste tellimuste puhul palume ühendust võtta meie infomeiliga info@magnettahvlid.ee

Laos olevate toodete transpordiga tuleb Eesti sisese transpordi puhul arvestada 1-4 tööpäevaga. Tarnepikkus võib olla pikem väga suurte tellimuste ning riigipühade puhul.
Eritellimuste ning madala laotasemega toodete tarnepikkuse selgitamisel palume ühendust võtta meie klienditeenindusega e-mail info@magnettahvlid.ee

Avame väljastuslao väikeklientide tellimuste väljastamiseks kahel korral nädalas. Väljastuslao avamisajad saadame Teie e-maile tellimuse kinnitamise. Suurtellimuste ning edasimüüjate puhul väljastame tellimused eelneval kokkuleppel.

Tahvlite transport pole tahvlite hinnale sisse arvestatud.Tavalise tarne puhul toome toote Teie valitud aadressi välisukseni. Kui aga soovite transporti  kontoriruumi ja/või paigaldust siis palume valige valikust “transport paigaldusega”.

Kui soovite oma tellimust võimalikult ruttu kätte saada soovitame Teil valida transpordi valik “tulen ise järele”. Väljastame tooteid eelnevalt kokkulepitud ajal E,K,R 9:30-17:00 (erijuhtudel ka nv-il). Samuti kasutame ka Cargobus teenuseid, mille puhul lubatakse 1-3 päevast tarnekiirust (v.a. nädalavahetustel).

Meie ladu asub aadressil Marja tn. 4, Kristiine linnaosa, Tallinn. Sellelt aadressil väljastatakse eelneval kokkuleppel Teie tellimus. 

Ennem tellimusele järele tulekut saadame suurte/raskete tahvlite puhul alati kliendile ka transpordipakendi mõõdud ja kaalu. Selle informatsiooni abil saate kalkuleerida kas toode mahub Teie transpordivahendisse ning kas tellimuse tassimine vajab ühte või kahte abikätt.
Samuti mainime ka ära, et tooteid ei tohi transportides painutada ega suruda. Väljastuslaos kontrollitud ja kliendi tarnitud toodete puhul Magnettahvlid.ee toote transpordi käigus tekkinud vigastuste eest ei vastuta.

Sellest pole midagi!
Helistage või kirjutage meile klienditeenindusse ning organiseerime Teile transpordi ise. Teenuse uksest-ukseni puhul kasutame Cargobusi teenuseid mille teenuste maksumuse saate ka ise kalkuleerida siin!
Kui soovite transporti paigaldusega, esitame Teile personaalse pakkumise 1-2 tööpäeva jooksul.

Tahvlite transport on oma eriliste omaduste tõttu tihti raskendatud. Paljude ettevõtete puhul ei pruugi Teie valitud toote transpordipakend mahtuda transpordiettevõtte standard pakkumise sisse. Veebilehel olevad hinnad on tuletatud DPD ja Cargobusi pakkumistest. 

Tooted

Meie kogu tootevalik on väga lai ning kuna kõik tooted on valmistatud meie oma tehase poolt siis oleme väga fleksipiilsed kliendi soovidele vastu tulema. Erisoovide puhul palume ühendust võtta meie klienditeenindusega kes aitab leida just Teie soovidele ning nõudmistele vastava toote.

Toodete pindadele kehtib tooja poolne garantii.

  • Kuivpühitava magnettahvli pinnale 10 aastat.
  • Kuivpühitavale keraamilisele magnettahvlile 25 aastat.

 

Tegutseme Eestis hetkel vaid veebipoena. Erinevate tahvli viimistluste ja materialidega tutvumiseks esitage soov meie klienditeenindusele.


Meie tootevalikusse kuuluvad ka erinevad lisatarvikud mida lisame oma veebilehele jooksvalt. 

Kuigi mõne tahvli paigaldamine võib vajada abikätt on kõik meie tooted väga lihtsalt paigaldatavad/kokku panna. 
Meie toodetega on kaasas paigaldusjuhised ning samuti on need üleval ka meie veebilehel. Videoid paigaldamisest leiate meie Youtube kanalilt https://www.youtube.com/channel/UCfJY9u6Xw-J9ANIOeE-grSQ/videos